Kontaktujte nás

Pavel Blažej
Vedení společnosti mobil: +420 777 565 804 E-mail: info@VibroBETON.cz
Ing. Petr Glos
Vedení společnosti mobil: +420 777 565 558 E-mail: Petr@VibroBETON.cz
Lukáš Hrbáč
Obchodní oddělení mobil: +420 778 486 508 E-mail: Obchod@VibroBETON.cz
Jaromír Batko
Vedoucí realizace, čerpání mobil: +420 777 356 577 E-mail: Vyroba@VibroBETON.cz
Roman Štefek
Realizace mobil: +420 777 565 584 E-mail: Technik@VibroBETON.cz
Tomáš Blažej
Realizace mobil: +420 777 565 583 E-mail: Tomas@VibroBETON.cz
Josef Jirout
Realizace mobil: +420 777 565 813 E-mail: Josef@VibroBETON.cz
Bc. Václav Černý
Realizace mobil: +420 777 565 843 E-mail: Vaclav@VibroBETON.cz
Bc. Zdeňka Krejčí
Hlavní účetní mobil: +420 606 713 903 E-mail: info@krejcisro.cz
Lenka Glosová
Administrace - objednávky mobil: +420 776 192 636 E-mail: Lenka@VibroBETON.cz
Monika Batková
Administrace - objednávky mobil: +420 773 939 192 E-mail: Monika@VibroBETON.cz
Lucie Vrábliková
Administrace - fakturace mobil: +420 605 478 178 E-mail: Lucie@VibroBETON.cz
Horst Krzestan
Sklad mobil: +420 777 565 590 E-mail: Sklad@VibroBETON.cz